Du har ingen varer i handlevognen
Star Leopard
• For rake linje-drives, anhyzer-kast, og rullere.
• En veldig god første fairway-driver
• DX plasten har et godt grep og spilles gradvis inn
Innova Leopard burde være alle og enhvers første fairway driver, siden den har fantastisk glide og er lett å kaste rett og langt. Leopard er en super turnover-disk for spillere på alle ferdighetsnivåer. Mer erfarne spillere kan bruke Leopard til å kaste virkelig lange hyzer flip- kast, og er den langdistanse-ruller til å stole på.
| Diameter | 21.2 cm |
| Høyde: | 1.6 cm |
| Rim Dybde: | 1.1 cm |
| Rim Bredde: | 1.6 cm |
| Maksvekt: | 175 g |
| Type: |
Fairway driver |
| Stabilitet: | Understabil |
| Anbefalt ferdighetsnivå: | Alle |
| Plastikk: | Premium |

