Du har ingen varer i handlevognen
ESP Zeus Paul Mcbeth
• Rask, smal og med solid grep
• Spesielt designet for «store kastearmer»
• ESP- plast gir svært god holdbarhet og godt grep
Paul McBeth sin andre signaturdisk for Discraft: Zeus er rask, tynn, og med solid grep. Du vil raskt kjenne en tilknytning til denne disken, så fort du får den i hånda. Fra den grunne ytterkanten og den perfekt formede kanten, til den myke og grippy følelsen som ESP-plastikken gir. Zeus kommer til å løfte spillet til diskgolferne med de «store kastearmene».
| Diameter | 21.1 cm |
| Høyde: | 1.6 cm |
| Rim Dybde: | 1.2 cm |
| Rim Bredde: | 2.3 cm |
| Maksvekt: | 175.10 g |
| Type: | Distance Driver |
| Stabilitet: | Overstabil |
| Anbefalt ferdighetsnivå: | Avansert, Viderekommende |
| Plastikk: | Premium |
Lignende produkter: Discmania DD3, Innova Destroyer, Prodigy D2

