Du har ingen varer i handlevognen
For medvinds-kast, turnovere og “rett ut av esken” – rollerkast
• For nybegynnere, men også som turnover-disk for mer erfarne spillere
• Star-plasten slites inn sakte, gir langvarig holdbarhet, og godt grep i allslags vær
Innova Mamba har mer høyhastighets-turn enn noen andre i sortimentet, så det å kaste i motvind med den er ikke anbefalt. For dem med litt mindre snert i armen vil den gi mye ekstra lengde. For dem med noe mer snert vil den forme lange turnover-linjer og rake kast, i tillegg til hyzer flips og store rollerkast.
| Diameter | 21.1 cm |
| Høyde: | 1.4 cm |
| Rim Dybde: | 1.2 cm |
| Rim Bredde: | 2.1 cm |
| Maksvekt: | 175 g |
| Type: |
Distance driver |
| Stabilitet: | Overstabil |
| Anbefalt ferdighetsnivå: | Avansert |
| Plastikk: | Premium |
Lignende produkter: Discraft Surge

