Du har ingen varer i handlevognen
Z MIDRANGE SOL
- Understabil lavprofil midrange.
- Ideell for nye spillere med god glide.
- Nyttig for finesse-inspill og turnovers.
Sol fra Discraft er en allsidig understabil lavprofil midrange med en tynn rim, som åpner opp for en rekke bruksområder. Den er spesielt velegnet for nye spillere, med sin imponerende glide og lekne turn. Mer erfarne spillere vil også finne nytte av denne discen, spesielt for finesse-inspill og turnovers i skogen. Denne discen kan trygt anbefales alle!
| Diameter | 20.0 cm |
| Høyde: | 2.3 cm |
| Rim Dybde: | 1.9 cm |
| Rim Bredde: | 1.8 cm |
| Maksvekt: | 177 g |
| Type: | Midrange |
| Stabilitet: | Understabil |
| Anbefalt ferdighetsnivå: | Alle |
| Plastikk: | Premium |
Lignende produkter: Innova Stingray

