Du har ingen varer i handlevognen
Z Buzzz
• En favoritt-midrange for veldig mange
• Passer nye spillere så vel som profesjonelle
• Z Line- plast gir maks holdbarhet, og passe mengde grep i tørre forhold
Discraft Buzzz er verdens mest populære golfdisk. Den er ultra-forutsigbar midrange, som flyr rett, og du vil ha lyst til å ta frem fra disc golf- baggen igjen og igjen. Kast den hardt og den anvendelige Buzzen vil holde linja du legger den på. Discrafts 30-årige rykte for å være konsekvente betyr at hvis du mister disken, kan du bare trekke frem en ny én og stole på at den flyr på samme vis.
| Diameter | 21.7 cm |
| Høyde: | 1.9 cm |
| Rim Dybde: | 1.3 cm |
| Rim Bredde: | 1.2 cm |
| Maksvekt: | 177.00 g |
| Type: | Midrange |
| Stabilitet: | Stabil |
| Anbefalt ferdighetsnivå: | Alle |
| Plastikk: | Premium |
Lignende produkter: Discmania MD3, Innova Mako3, Prodigy M3, Dynamic Discs Truth

