Du har ingen varer i handlevognen
Z Undertaker Paige Pierce
• Overstabil driver med litt «turn»
• For deg som har spilt litt, og erfarne spillere
• Z Line- plast gir maks holdbarhet, og passe mengde grep i tørre forhold
Discraft Undertaker er en overstail driver sluppet sommeren 2016. Bryan Adams har ikke skrevet en sang om denne sommeren, men hvis han hadde det, ville han nok nevnt Undertaker. Den tilbyr «turn» i flykurven sin, men vil ende opp med fade tilbake. Undertaker nøler ikke med å ta utfordringer i motvind, og tilbyr å fly fint hvis den blir kastet forehand, også.
PS: Slow is smooth, and smooth is far!!
Altså, Ikke trøkk til alt du har. Kontroll over kraft er vårt budskap.
| Diameter | 21.1 cm |
| Høyde: | 1.8 cm |
| Rim Dybde: | 1.1 cm |
| Rim Bredde: | 1.9 cm |
| Maksvekt: | 175.13 g |
| Type: | Control Driver |
| Stabilitet: | Stabil |
| Anbefalt ferdighetsnivå: | Avansert, Viderekommende |
| Plastikk: | Holdbar |
Lignende produkter: Discmania CD2, Innova TL3

